?

Log in

No account? Create an account
entries friends calendar profile Previous Previous Next Next
"ПОЛНЫЙ ГУДБАЙ" - ПРОДОЛЖЕНИЕ - Татьяна Ежова
lehautparleur
lehautparleur
"ПОЛНЫЙ ГУДБАЙ" - ПРОДОЛЖЕНИЕ
Моя статья о "Полном Гудбае", вошедшая в сборник "Гучномовець-collection".


Tags: , , ,

8 comments or Leave a comment
Comments
nartuzan From: nartuzan Date: February 25th, 2010 08:16 am (UTC) (Link)

ремарка

ГУЧНОМОВЕЦЬ-COLLECTION".
РАРИТЕТНИЙ, НА ЖАЛЬ.
Ця книжка формату А5 на 164 сторінках вже точно с бібліографічним раритетом.
Поодинокі щасливці, які отримали подарунковий примірник з рук самої Тетяни Єжової - редактора видання - матимуть повноцінне уявлення про героїв та персонажів абсолютно поки що невідомої галузі. Йдеться про рок-андеграунд. А книжка має назву "Гучномовець. Збірник статей про київський рок." Вийшла накладом у 500 при¬мірників.
Отже, ненаписана автобіографія самвидавського рок-журналу "Гучномовець” була почата й незакінчена у 1988 році. Протягом року на голому ентузіазмі й практично власноруч було зверстано перших три числа. У 1989 вийшли 4-те І 5-те числа. У 1990 був зроблений, але не розтиражований 6-й номер, і, нарешті, у 1991-му побачив світ ретроспективний 7-й номер. "Гучномовця" більше нема. Це видання відійшло в історію разом із славною київською
"Рок-артіллю". Навряд варто оплакувати "Гучномовець", позаяк форма видання добряче застаріла. Треба щось змінювати там, виходити на новий рівень, встановлювати нові критерії оцінок. Натомість, численні матеріали, у різні роки опубліковані "Гучномовцем", заслуговують уваги. До того ж не вщухають прохання, що надходять з усіх куточків колись гігантської Батьківщини про отримання — бодай в будь-який спосіб - вищеназваного видання. Тому, завдяки хорошим людям з дружньої редакції омського журналу "АОР" виходить своєрідний "Гучномовець-COLLECTION": збірник статей, альманах — назвіть як завгодно. Словом, ліпше пізно, аніж ніколи... "Гучномовець-COLLECTION" розповів про команди київського рок-підпілля, яких нині в країнах СНД знають і цінують як кращих представників жанру. До речі: своєрідний стиль і естетика авторів "Гучномовця" абсолютно адекватні естетиці рок-культури як такої. На сторінках цього раритету, пересипаного різноманітними цікавинками, можна дізнатися про перипетії жанру й скласти уяву про такі, вже легендарні команди як "Колезький асесор", "Діти майора Телятникова", "Іванов-Даун", "Раббота Хо", "Еней", "В.В."

"Аут", №1, 1993. http://community.livejournal.com/musicarchivesua/4499.html
gnom_gigant From: gnom_gigant Date: February 25th, 2010 05:23 pm (UTC) (Link)

Re: ремарка

Февраль-февраль, теплейший февраль, в первый день концертов я не знал куда куртку засунуть, а на второй в одной рубашке пришел. На шару - благодаря "Коллежскому Асессору", они поделились проходками.
lehautparleur From: lehautparleur Date: February 26th, 2010 03:29 am (UTC) (Link)

Re: ремарка

Хороший человек из Баку выложил у себя в ЖЖ этот "Гучномовець-коллекшен":
http://iskrene.livejournal.com/30973.html
From: (Anonymous) Date: February 25th, 2010 11:21 am (UTC) (Link)
Полный Гудбай был уж точно не в феврале, так как воспоминание о пиве на солнышке в легкой одежде не выветрелись. Наверное организаторы – Адольфыч или Судоргина, точнее знают
И фото Иванов Даун с Полный Гудбай 2
(Deleted comment)
lehautparleur From: lehautparleur Date: February 25th, 2010 12:27 pm (UTC) (Link)
Вы уж извините, но "Полный Гудбай-1" проходил именно в эти числа февраля. Погода действительно была чудесная и очень теплая, до + 20, вот такое глобальное потепление тогда на несколько дней нас посетило.
А относительно организаторов - я вообще-то тоже была причастна к организации, прессой всякой занималась. :)
Фото "Даунов" со 2-го "Гудбая", другого не нашли для этого сборника. А сборник вышел тремя годами позже отмечаемого события.
lehautparleur From: lehautparleur Date: February 25th, 2010 12:39 pm (UTC) (Link)
Относительно же организаторов, то ими были не только Адольфыч с Катериной. Мой брат, например, тоже был в команде. :) Я не назвала организаторов по той причине, что они мне согласия на афиширование своего веселого прошлого не давали.
adolfych From: adolfych Date: February 25th, 2010 08:26 pm (UTC) (Link)
название придумал хорошилов
это важно помнить
lehautparleur From: lehautparleur Date: February 25th, 2010 10:19 pm (UTC) (Link)
Володя, спасибо, что напомнил! Я тщетно тормошила свою память, чтобы вспомнить автора названия.
8 comments or Leave a comment